index.php
Joanna Palka, trenerka Women's Run: Kobietom trudniej jest zacząć biegać. Nie zawsze wierzą, że mogą sobie na to pozwolić. Muszą znaleźć wolny czas między pracą, domem i dziećmi. Czasami ciężko jest się wyrwać z codziennych obowiązków. To dla mnie ważne, że prowadzę treningi dla kobiet. Uważam, że kobietę najlepiej zrozumie druga kobieta.
Kończymy sezon Women’s Run 2014!
W sobotę 25 października odbędą się ostatnie treningi na zakończenie sezonu w formie biegów podsumowujących Women's Run 2014. Mamy nadzieję, że udało się spędzić z nami kolejny udany rok, zachęcamy do kontynuowania aktywności indywidualnie i zapraszamy na kolejne treningi w przyszłym roku 2015.
Women's Run wspiera Polski Czerwony Krzyż, którego misją jest zapobieganie ludzkim cierpieniom i łagodzenie ich skutków oraz ochrona ludzkiej godności, bez jakiejkolwiek dyskryminacji na tle narodowości, rasy, płci, przekonań religijnych lub politycznych. Zachęcamy również do honorowego oddawania krwi: www.oddajkrew.pl.
O Women's Run w Superstacji.
"Pamiętaj - to, co czujesz po dobrym biegu jest o niebo lepsze od tego, co czujesz siedząc i myśląc, że chciałabyś biegać."
Partnerzy Women's Run:
Copyright 2010-2014 ABK Grupa. Wszelkie prawa zastrzeżone.